Pucha dla Sierściucha

Pucha dla Sierściucha

Znamy datę i miejsce kolejnej Puchy dla Sierściucha – koncertu, na który biletem wstępu jest karma dla zwierząt.
Podczas tej edycji Arshenic z wraz z uczniami Star Project – akademia wokalu i zaproszonymi gośćmi, zbiera karmę dla psów i kotów z OTOZ Animals – Schronisko „Ciapkowo” w Gdyni.

Zapraszamy na Puchę dla Sieściucha, koncert na który biletem wstępu jest karma dla psa lub kota.

Podczas tej edycji zbieramy karmę dla Sierściuszków ze schroniska OTOZ Animals Ciapkowo w Gdyni.
Podczas akcji zbierać będziemy także koce, zabawki, miski i wszystko co może przydać się Ciapkom!

Czwartą edycję akcji otworzą uczniowie Akademii Wokalu Star Project, którzy wykonają utwory z rodzaju polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej
www.starproject.pl

Wystąpi także grupa improwizacyjna Im Prościej
Impro to forma sztuki, która powstaje na scenie podczas występu. Wszystko dzieje się dzięki sugestiom widzów i kreatywności występujących. To właśnie sprawia, że każdy występ jest niepowtarzalny – i dlatego nie można go przegapić!
https://www.facebook.com/improsciej/

Lamia Reno
Kapela z Gdańska, nazwa grupy jest oczywiście swoistym hołdem złożonym filmowi „Seksmisja” i jednej z jego głównych bohaterek.

Zespół powstał na przełomie 2010/2011 roku, w roku 2014 wydali debiutancką płytę pod tytułem „ Lamia Reno ” na której znalazło się dwanaście energetycznych rock’n’rollowych utworów orbitujących od rocka do punk rocka, pomiędzy 2014 a 2015 rokiem zespół zagrał kilka koncertów a kilka utworów z debiutanckiej płyty dzięki dużej dawce energii, ciekawym aranżom i interersującym tekstom jak tytułowa „ Lamia Reno ”, „ Dzieciaku ” , „Tereska” czy ich adaptacja szantowych klasyków „ Bitwa ” i „24 Luty” stało się bardzo popularnych wśród słuchaczy i często granych przez nich na bis.

W grudniu 2015 wydali singiel „ Idą Święta ” który był zwiastunem delikatnych zmian w stylistyce muzycznej, kierując w stronę mocnego rocka. Równocześnie z wydaniem singla w zespole doszło do przetasowania składu, odszedł perkusista i drugi gitarzysta a ich miejsce zastąpili nowi muzycy nadając grupie nowy, świeży charakter.

W obecnym składzie zagrali już szereg koncertów i stworzyli trzy nowe utwory pod kątem drugiego krążka. Tegoroczny uczestnik międzynarodowego konkursu muzycznego EMERGENZA, gdzie w finale regionalnym zajęli trzecie miejsce wzbudzając swoimi występami dużo entuzjazmu wśród publiczności jak i Jury.
Obecny skład zespołu :
Cinek – wokal gitara
Dudek – bas wokal
Lewy – gitara wokal
Dziki – perkusja
https://www.facebook.com/renolamia/

Podczas koncertu zagra także organizator akcji – zespół Arshenic

Arshenic to mieszanka rocka i alternatywnego metalu.

Zespół powstał w 2006 roku w Gdańsku. W 2008 roku zespół nagrał płytę promocyjną „Lilie” promując ją podczas koncertów z zespołami Closterkeller, podczas Abrakadabra Gothic Tour i Artrosis, podczas Gothic Diamonds Tour.
W Listopadzie 2009 grupa zarejestrowała pierwszą płytę długogrającą, o tytule Arshenic.
W 2011 roku Arshenic wystąpił w programie „Must Be The Music II” wykonując metalowy cover utworu Lady Gagi „Paparazzi”.
W 2014 po dwuletniej przerwie, zespół wznowił działalność i prace nad nowym brzmieniem i repertuarem. W styczniu 2015 zespół wrócił na scenę organizując akcję charytatywną „Pucha dla Sierściucha”. W kwietniu 2016 zespół wydał płytę EP tytule „Erased”, zawierającą także utwór „Grzyby”. Obydwie płyty zespołu dostępne są obecnie w sprzedaży w sklepie Epic-Shop.pl
W lutym 2017 zespół wydał singiel „Monster” zapowiadający drugą długogrającą płytę zespołu. W ramach działalności wspierającej pomoc zwierzętom zespół nagrał teledysk schronisku dla bezdomnych zwierząt.
Utwór Monster oraz płyta Erased dostępne są w popularnych serwisach streamingowych takich ja spotify oraz itunes. Obecnie zespół przygotowuje materiał na drugą długogrającą płytę, która ma się pojawić w sprzedaży jesienią 2018 roku.
www.facebook.com/Arshenic